Restauracja

Hotel-Restauracja PLATAN *** to wyśmienita kuchnia, której motywem przewodnim jest kuchnia staropolska, a na szczególne uznanie zasługują dania z dziczyzny.

Nie oznacza to jednak, że restauracja jest zamknięta na inne smaki, wręcz przeciwnie.

W menu restauracyjnym odnajdziecie Państwo różnorodne potrawy kuchni europejskich serwowane w nowoczesnym wydaniu.

Restauracja oferuje także specjalne menu dla naszych najmłodszych gości, którzy oczekując na swój posiłek, mogą spędzić czas na placu zabaw lub przy specjalnie przygotowanym „rysunkowym” stoliku, dając Państwu chwilę wytchnienia. Restauracja dysponuje stolikami dla 35 osób. Ponadto w okresie letnim do Państwa dyspozycji pozostawiamy ogródek restauracyjny na wolnym powietrzu, który pomieścić może jednocześnie 50 osób.

Restauracja pozostaje do Państwa dyspozycji każdego dnia w godzinach: 11.00 – 21.00. Wyjątek stanowią niektóre soboty i niedziele, gdzie restauracja rezerwowana jest na imprezy okolicznościowe. O tym fakcie jednak każdorazowo informujemy na naszym facebookowym profilu (https://www.facebook.com/hrplatan/)

Celem dokonania rezerwacji stolików prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 (17) 22 10 790 lub +48 698 614 457 bądź też o kontakt mailowy na adres biuro@hr-platan.pl

Pragniemy również zwrócić Państwa uwagę na fakt, że restauracja serwuje wyśmienitą pizzę włoską, która dostępna jest także w opcji z usługą dowozu na miejsce. Szczegóły co do tego rodzaju usługi znajdziecie Państwo w zakładce PIZZA WŁOSKA.

AKTUALNE MENU RESTAURACJI MOŻNA SPRAWDZIĆ NA NASZYM FB

https://www.facebook.com/hrplatan/menu/