Hotel-Restauracja Platan ***

Sędziszów Małopolski, PL
25°
Cloudy

Konferencje/szkolenia

Hotel-Restauracja PLATAN *** to również oferta, skierowana do przedsiębiorstw, urzędów, instytucji, organizacji typu non-profit, itp.

W ramach oferty tej, proponujemy Państwu organizację m.in.:

Dla organizacji każdego z poniżej wymienionych działań, w zależności od jego rodzaju, do wyboru pozostawiamy Państwu infrastrukturę w postaci klimatyzowanej sali szkoleniowo-konferencyjnej.

spotkań biznesowych
konferencji
business lunch/kolacji
seminariów
imprez firmowych/integracyjnych, itp.

Sala w komfortowych warunkach pomieścić może do 30 osób, a w układzie teatralnym około 45 uczestników wykładu. Wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny tj.: laptop, ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, rzutnik folii, flipchart, nagłośnienie, kamerę do prowadzenia telekonferencji oraz Wi-Fi. Na życzenie Klienta salę wyposażamy w sprzęt komputerowy – laptopy, w ilości odpowiadającej ilości osób biorących udział w szkoleniu (maksymalnie 45), dzięki czemu sala szkoleniowa staje się laboratorium komputerowym.

W przypadku organizacji szkolenia lub konferencji dla większej ilości osób, funkcje sali szkoleniowo-konferencyjnej pełni sala bankietowa, która jednocześnie pomieści do 200 osób rozmieszczonych w układzie teatralnym. Wyposażona jest podobnie jak sala  szkoleniowa, w ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, rzutnik folii, flipchart, nagłośnienie z bezprzewodowym mikrofonem, WI-FI, klimatyzację.

Restauracja

tel. +48 (17) 22 10 790
tel. kom. +48 698 614 457
e-mail: biuro@hr-platan.pl

Imprezy okolicznościowe, konferencje, szkolenia

tel. +48 (17) 22 10 790
tel. kom. +48 660 773 919
e-mail: biuro@hr-platan.pl

Podziel się swoim doświadczeniem! Zostaw nam opinię na Google i pomóż innym odkryć nasz wyjątkowy hotel.

Scroll to Top