Konferencje/Szkolenia

Hotel-Restauracja PLATAN *** to również oferta, skierowana do przedsiębiorstw, urzędów, instytucji, organizacji typu non-profit, itp.

W ramach oferty tej, proponujemy Państwu organizację m.in.:

  • szkoleń,
  • konferencji,
  • seminariów,
  • spotkań biznesowych,
  • business lunch/kolacji,
  • imprez firmowych/integracyjnych, itp.

Dla organizacji każdego z wyżej wymienionych działań, w zależności od jego rodzaju, do wyboru pozostawiamy Państwu infrastrukturę w postaci klimatyzowanej sali szkoleniowo-konferencyjnej.

Sala w komfortowych warunkach pomieścić może do 30 osób, a w układzie teatralnym około 45 uczestników wykładu. Wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny tj.: laptop, ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, rzutnik folii, flipchart, nagłośnienie, kamerę do prowadzenia telekonferencji oraz Wi-Fi. Na życzenie Klienta salę wyposażamy w sprzęt komputerowy – laptopy, w ilości odpowiadającej ilości osób biorących udział w szkoleniu (maksymalnie 45), dzięki czemu sala szkoleniowa staje się laboratorium komputerowym.

W przypadku organizacji szkolenia lub konferencji dla większej ilości osób, funkcje sali szkoleniowo-konferencyjnej pełni sala bankietowa, która jednocześnie pomieści do 200 osób rozmieszczonych w układzie teatralnym. Wyposażona jest podobnie jak sala  szkoleniowa, w ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, rzutnik folii, flipchart, nagłośnienie z bezprzewodowym mikrofonem, WI-FI, klimatyzację.

Uzupełnienie dla powyższego zaplecza stanowią pokoje hotelowe oraz 2,5 hektarowy park w stylu angielskim, nadający dyskretny ton organizowanym tu inicjatywom. Dla każdej realizowanej inicjatywy zapewniamy również wyśmienitą obsługę gastronomiczną w dowolnie przez Państwa wybranej formie.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 (17) 22 10 790 lub +48 660 773 919 bądź o kontakt mailowy na adres biuro@hr-platan.pl  Oferta zostanie przygotowana indywidualnie z uwzględnieniem Państwa wymogów.