Hotel

Hotel-Restauracja PLATAN *** to miejsce, które może stać się dla Państwa „przystankiem” w trakcie podróży lub być celem, jako samo w sobie, przez dłuższy okres czasu. W jednym i drugim przypadku będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym trzy ★★★ hotelu.

Wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w niezbędne elementy, przypisane standardowi charakteryzującemu trzy ★★★ hotel, posiadają własne łazienki, jak również bezprzewodowy dostęp do Internetu (WiFi), który jest także dostępny na terenie całego hotelu.

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 12.00 dnia następnego. Śniadanie, serwowane jest od godziny 7.00 do godziny 10.00. Hotel akceptuje płatności kartami kredytowymi i płatniczymi Visa oraz Master Card.

Ponadto Państwa pobyt w naszym hotelu uatrakcyjni przeszło 2,5 hektarowy park, gdzie możecie Państwo miło spędzić czas wolny, obcując z naturą i należycie wypocząć po trudach dnia. Restauracja natomiast zadba o Państwa podniebienia, serwując potrawy wykonane zgodnie ze sztuką kulinarną.

Jeżeli zechcecie Państwo uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji pokoi hotelowych, prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 (17) 22 10 790 lub +48 666 089 827 bądź też o kontakt mailowy na adres hotel@hr-platan.pl