Hotel

Hotel-Restauracja PLATAN *** to miejsce, które może stać się dla Państwa „przystankiem” w trakcie podróży lub być celem, jako samo w sobie, przez dłuższy okres czasu. W jednym i drugim przypadku będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym trzy ★★★ hotelu.

W związku z tym, do Państwa dyspozycji pozostawiamy 25 komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych.

Wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w niezbędne elementy, przypisane standardowi charakteryzującemu trzy ★★★ hotel, posiadają własne łazienki, jak również bezprzewodowy dostęp do Internetu (WiFi), który jest także dostępny na terenie całego hotelu.

Cennik usług hotelowych:
Pokój hotelowy – jednoosobowy ze śniadaniem – 160,00 PLN, bez śniadania – 140,00 PLN;
Pokój hotelowy – dwuosobowy ze śniadaniem – od 210,00 PLN, bez śniadania – od 190,00 PLN;
Pokój hotelowy – trzyosobowy ze śniadaniem – od 300,00 PLN, pokój nie występuje w wersji bez śniadania;

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 12.00 dnia następnego. Śniadanie, serwowane jest od godziny 7.00 do godziny 10.00. Hotel akceptuje płatności kartami kredytowymi i płatniczymi Visa oraz Master Card.

Ponadto Państwa pobyt w naszym hotelu uatrakcyjni przeszło 2,5 hektarowy park, gdzie możecie Państwo miło spędzić czas wolny, obcując z naturą i należycie wypocząć po trudach dnia. Restauracja natomiast zadba o Państwa podniebienia, serwując potrawy wykonane zgodnie ze sztuką kulinarną.

Jeżeli zechcecie Państwo uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji pokoi hotelowych, prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 (17) 22 10 790 lub +48 666 089 827 bądź też o kontakt mailowy na adres hotel@hr-platan.pl