Imprezy okolicznościowe

Hotel-Restauracja PLATAN *** to także miejsce spotkań, które przyjmują charakter biznesowy lub okolicznościowy. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku, miejsce to wpisuje się idealnie w ich klimat.

Biorąc jednak pod uwagę imprezy okolicznościowe, ten klimat jest wyjątkowy, ponieważ obiekt, jako całość tworzy specyficzną atmosferę dla tego rodzaju uroczystości.

Z tego względu właśnie, proponujemy Państwu organizację m.in.:

  • komunii,
  • urodzin / imienin,
  • obiadów / kolacji rodzinnych,
  • rocznic,
  • konsolacji, itp.

Dla organizacji każdej z wyżej wymienionych imprez okolicznościowych do wyboru pozostawiamy Państwu dwie, w pełni klimatyzowane, sale bankietowe. Salę bankietową – dużą, przeznaczoną do organizacji imprez okolicznościowych do 130 osób, gdzie każdorazowo kwestią indywidualną pozostaje sposób ustawienia stołów (okrągłe, prostokątne). Ponadto salę bankietową – małą, którą stanowi sala restauracyjna, mogąca pomieścić 35 osób. W razie potrzeby sale mogą funkcjonować łącznie, dzięki bezpośredniemu ich połączniu za pomocą hall‘u.

Uzupełnienie dla powyższego zaplecza stanowi 2,5 hektarowy park w stylu angielskim, który podczas każdej z imprez oddajemy do Państwa dyspozycji. Na obszarze parku znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz kilkaset metrów utwardzonych ścieżek, oświetlonych nocą, co sprzyja nastrojowo-sentymentalnej aurze. Ponadto cały park jest ogrodzony, a obiekt posiada parking i stały monitoring. W parku istnieje również możliwość organizacji ślubów cywilnych.

Poza tym, w związku z realizacją w/w imprez, na Państwa wyraźne życzenie, możemy zapewnić usługi dodatkowe typu: opieka nad dziećmi (w tym również: kino dla najmłodszych, dywan z zabawkami), pokój dla matki z dzieckiem, wynajem pojazdu do ślubu, itp.

Na szczególną uwagę zasługuje możliwość przygotowania posiłków dla wegetarian, wegan oraz posiłków bezglutenowych dla Państwa gości, którzy tego wymagają.

Ze względu na odmienność każdej imprezy okolicznościowej, wynikającą chociażby z rodzaju i ilości serwowanych posiłków, nie przedstawiamy cennika usług. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 660 773 919 bądź kontakt mailowy na adres biuro@hr-platan.pl Oferta zostanie przygotowana indywidualnie z uwzględnieniem Państwa oczekiwań.