Chleb staropolski

Motywem przewodnim restauracji, którą prowadzimy jest kuchnia staropolska. Mamy nadzieję, że wielu z Państwa miało okazję skosztować serwowanych przez nas potraw i przypadły one Państwu do gustu. Jeżeli tak rzeczywiście było, to chcielibyśmy, aby „smaki” związane z tą kuchnią mogły towarzyszyć Państwu, nie tylko podczas wizyt w naszej restauracji.

Z tego względu, chcemy zaproponować Państwu „smak”, który najprawdopodobniej zdecydowana większość uważa za jeden z najlepszych, „smak”, który większości z nas kojarzy się z dzieciństwem, „smak” który podajemy jako dodatek do niektórych naszych dań,  czyli „smak” tradycyjnego staropolskiego chleba.

Chcemy, aby szczególnie podczas ważnych dla Państwa uroczystości, różnorodnych świąt, ale także, jeżeli Państwo tylko zechcecie, dnia codziennego staropolski chleb, przez nas wypiekany, towarzyszył Państwu w domu.

Jeżeli nasza propozycja spotka się z Państwa uznaniem zapraszamy do składania zamówień do każdego czwartku pod numerem telefonu stacjonarnego +48 (17) 22 10 790 lub telefonu komórkowego +48 698 614 457.

Chleb staropolski:

  • na zakwasie – o wadze ok. 0,8 kilograma oraz cenie 10,00 PLN,
  • pszenno-żytni z ziarnami – o wadze 1 kilograma oraz cenie 12,00 PLN

Odbiór chleba w każdy piątek w naszej restauracji. Na wyraźne Państwa życzenie, dostarczamy chleb do Państwa domu, także wyłącznie w piątki (tylko i wyłącznie na obszarze powiatu ropczycko-sędziszowskiego). Koszt dostawy, niezależnie od miejscowości, to dodatkowe 3,00 PLN.

Serdecznie zapraszamy!