BARBÓRKI

04-12-2016
Hotel-Restauracja PLATAN Barbórki

Czwartego grudnia, w dniu św. Barbary, obchodzimy w Polsce tradycyjne święto górnicze – Barbórki. Wprawdzie Hotel-Restauracja PLATAN nie jest zlokalizowany typowo na obszarze górniczym, takim jakim wyobraża sobie wielu z nas – kopalnie węgla, jednak święto to święto, które należy celebrować.

Poza tym pewnie niewielu jest świadomym tego, że w tym dniu poza górnikami święto to obchodzą także geolodzy i inne osoby wykonujące zawody związane z poszukiwaniem kopalin. Należy podkreślić, że św. Barbara jest także patronka ciężkiej pracy, i z tego względu także postanowiliśmy uczcić ten dzień, tak samo jak chociażby na Śląsku.

Z tej okazji Hotel-Restauracja PLATAN zaprasza wszystkie Barbary na wieczór „Barbórkowy„. Jeżeli zostaniecie Panie zaproszone na obiad lub kolacje w tym dniu jako żona, mama, siostra, dziewczyna, narzeczona, niezależnie od pełnionej roli oraz macie na imię Barbara, możecie liczyć na dowolnie wybrany deser od Hotelu-Restauracji PLATAN w gratisie. Ponadto osoba, która zaprasza może liczyć na specjalnie przygotowaną ofertę, która obejmuje przystawkę, danie główne (zupa, drugie danie) oraz lampkę wina za 40,00 PLN od osoby. Każda Barbara natomiast, która z własnej inicjatywy odwiedzi Hotel-Restaurację PLATAN i będzie chciała skosztować przez nas serwowanych specjałów lub skorzystać z noclegu, oprócz deseru w gratisie, otrzyma 15% rabat na w/w usługi.

Serdecznie zapraszamy!